Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Darskowo

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom z piwnicą

Darskowo,zachodniopomorskie

388 000 zł170 m² 2 282,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Cena: 388 000 zł Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku? Prezentujemy urokliwy dom położony w malowniczej wsi Darskowo w gminie Złocieniec, który stanowi idealne miejsce zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka Głęboczek

Głęboczek(Darskowo + 9 km)

270 000 zł3 383 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę o nr geodezyjnym 347/6 o pow. 3383 m2, zlokalizowaną w miejscowości Głęboczek, położonej w odległości 12 km od Czaplinka oraz 13 km od Złocieńca.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zajezierze

Zajezierze(Darskowo + 16 km)

149 000 zł100 m² 1 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

Cena: 149 000 zł Marzysz o spokojnym życiu w malowniczej okolicy? Oferujemy do sprzedaży połowę urokliwego domu w Zajezierzu, gmina Łobez - idealne miejsce dla tych, którzy pragną.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł54 m² 6 296,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 położone w cichej okolicy Łobza, z bezpośrednim dostępem do wszelkich udogodnień miasta. W mieszkaniu znajduje się kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościelna

Kępice(Darskowo + 22 km)

139 000 zł44,40 m² 3 130,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,40 m2, położone na drugim piętrze w budynku zarządzanym przez spółdzielnię mieszkaniową. Lokal do remontu, co daje możliwość aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł250,74 m² 7 178,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal z najemcą w sercu Darłowa - Plac Kościuszki, gotowy biznes i inwestycja Szukasz nieruchomości, która zarabia od pierwszego dnia i znajduje się w najlepszej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Boryszewo

Boryszewo(Darskowo + 17 km)

230 000 zł3 856 m² 59,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka pod usługi turystyki 5 km od morza, na skraju lasu Działka budowlana o powierzchni 3 856 mkw. w kształcie zbliżonym do trapezu prostokątnego o wymiarach ok. 57 x 77 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jeziorna

Osieki(Darskowo + 23 km)

209 000 zł52,96 m² 3 946,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe 2-pokojowe mieszkanie nad Bałtykiem - Osieki! oferta wyłącznie W naszym biurze! mieszkanie do remontu! Prezentujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z dwustronną wystawą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Zagozd(Darskowo + 14 km)

139 000 zł130 m² 1 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:103 m²

Ofertą sprzedaży jest poniemiecki dom, w zabudowie bliźniaczej, usytuowany w cichej i spokojnej miejscowości, w powiecie drawskim. Budynek murowany z czerwonej cegły, posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Gleźnowo

Gleźnowo(Darskowo + 20 km)

77 000 zł3 237 m² 23,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna nad morzem. Działka o powierzchni 3 237 mkw., w kształcie prostokąta o długości 114 m i szerokości 28 m, położona w odległości ok. 900 m od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Starogrodzka

Jankowo,Drawsko Pomorskie(Darskowo + 10 km)

440 000 zł6 906 m² 63,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę o powierzchni 6906 m2, zlokalizowaną przy ulicy Starogrodzkiej w Drawsku Pomorskim. Grunt ma kształt zbliżony do kwadratu, ukształtowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Darskowo

Darskowo,zachodniopomorskie

149 000 zł55 m² 2 732,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w miejscowości Darskowo koło Złocieńca.Mieszkanie w bloku 4-rodzinnym , na parterze : dwa pokoje , kuchnia , przedpokój , osobno WC i łazienka.Wymienione okna PCV ,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij